23
May
2024

Společnost HARDWARIO (HWIO.PR) oznamuje následující novinky

23. května 2024 – Společnost HARDWARIO (HWIO.PR) oznamuje následující novinky

HARDWARIO a Jablotron dokončili spolupráci, výsledky vývoje byly předány internímu týmu

Společnost HARDWARIO oznamuje dokončení projektu při vývoji nové generace zabezpečovacích systémů pro společnost Jablotron - jednoho z předních dodavatelů zabezpečovacích a automatizačních systémů. Vzniklý prototyp a související vývojová dokumentace byly předány internímu týmu Jablotronu.

Projekt, který zahrnoval vývoj a integraci pokročilých technologických řešení, byl realizován v souladu s plánem a ve stanoveném časovém rámci. Díky zakázce získalo HARDWARIO tržby ve výši přibližně 15 milionů Kč. Tato etapa byla pro společnost synergická nejen z pohledu ekonomického, ale také technologického. Propojení týmů z příbuzných oborů přineslo oběma společnostem novou perspektivu na moderní technologie a trendy.

HARDWARIO zahájilo spolupráci se společností SENZOMATIC v oblasti zakázkového vývoje a výroby

Společnost HARDWARIO dále s potěšením oznamuje uzavření strategického partnerství se společností SENZOMATIC, specialistou na chytré senzory pro dřevostavby. Spolupráce se zaměřuje na zakázkový vývoj pokročilých senzorů a zahrnuje také převzetí kompletní výroby těchto zařízení. V rámci partnerství bude HARDWARIO poskytovat své odborné znalosti v oblasti vývoje a integrace chytrých senzorů, které jsou klíčové pro infrastrukturu moderních dřevostaveb.

Převzetím kompletní výroby chytrých senzorů docílí HARDWARIO optimalizaci výrobních procesů, zvýšení efektivity a zajištění nejvyšší kvality produktů. Tímto krokem se společnost zavazuje k dodávání zařízení, která splňují náročné požadavky pro dlouhodobý provoz nasazených systémů. HARDWARIO očekává od spolupráce tržby v řádech nižších milionů korun za zakázkový vývoj. Výroba zařízení v následujícím období 2025-2026 přinese tržby v řádech vyšších milionů korun.

HARDWARIO jmenuje Arthura Braunsteina do role Advisory Partner

Společnost HARDWARIO oznamuje jmenování Arthura Braunsteina, zkušeného manažera pro rozvoj byznysu z Bostonu, do role Advisory Partner. Arthur přináší do naší společnosti více než 30 let podnikatelských zkušeností v oblastech telekomunikací, průmyslové elektroniky a kybernetické bezpečnosti.

Arthur má bohaté zkušenosti s definicí go-to-market strategií. Díky jeho vizionářskému přístupu se jeho akvivity v průběhu jeho kariéry pozitivně odrážely při růstu úspěšných byznysů.

Kromě podpory go-to-market strategií v USA se Arthur zaměří také na vyhledávání nových strategických partnerství v Severní Americe. Tato role bude klíčová pro rozšíření naší působnosti na tamním trhu a prohloubení našich obchodních aktivit.

O společnosti HARDWARIO

HARDWARIO a.s. je ryze česká technologická společnost, která se zaměřuje na oblast IoT – internetu věcí. Svým zákazníkům poskytuje konfigurovatelná IoT zařízení, konektivitu a cloudové služby. Společně s partnery úspěšně zavádí IoT projekty ve výrobě, energetice, zemědělství, maloobchodě, zdravotnictví nebo správě majetku. Detailnější informace naleznete na stránkách www.hardwario.com.

Contact for media