18
February
2022

Do HARDWARIO vstupuje strategický partner eMan

Dlouholetí přátelé ze společnosti eMan stvrdili naši strategickou spolupráci kapitálovým vstupem do naší firmy. Tato investice nám pomůže zrychlit mezinárodní expanzi, rozšířit portfolio poskytovaných služeb a zkvalitnit naši technickou i obchodní podporu partnerům. Prvním společným produktem bude mobilní aplikace HARDWARIO Manager, která zpříjemní všem uživatelům nastavení a správu HW platforem. A další skvělé produkty budou následovat.

Spojením obchodních i marketingových aktivit plánujeme společně upevnit své pozice nejen na českém trhu. Budeme sdílet naše pobočky ve Velké Británii a Spojených státech a pokračovat v expanzi na další trhy, mezi které patří nově otevřená pobočka v Polsku, Latinská Amerika, Austrálie a v neposlední řadě DACH region, kde jednáme o spolupráci s prvním významným partnerem.

„S neskutečnou radostí sledujeme úspěchy společnosti eMan. Věřím, že se společnými produkty dokážeme uspět v mnoha průmyslových odvětvích. Nyní se budeme soustředit zejména na digitalizaci energetiky a přineseme smysluplná řešení nejen pro velké hráče v oboru,“ komentuje Alan Fabik, CEO společnosti HARDWARIO.

Společnosti eMan pomůžeme rozšířit portfolio jejich produktů a služeb, které bylo do dnešní doby zaměřeno primárně na softwarová řešení a aplikace.

„Naším strategickým cílem bylo rozšířit portfolio eManu o škálovatelné produkty, které zákazníkům řeší jejich potřeby v celé šíři. Potřebovali jsme proto doplnit naše aplikace o hardware, a mít tak větší kontrolu nad finálním řešením. Po předchozí zkušenosti spolupráce obou týmů můžeme s klidem říct, že jsme společně schopni vytvářet mimořádné produkty,“ vysvětluje Jiří Horyna, předseda představenstva společnosti eMan.